خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
loosteriran
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۴:۰۵

 

لوستر داركار مدل زوبين هشت گوش از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر چوبي داركار مدل زوبين هشت گوش با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۰:۴۴

 

لوستر داركار مدل زوبين شش گوش منبت از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر داركار مدل زوبين 6 گوش منبت با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۳۶

 

لوستر داركار مدل زوبين 6 گوش از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر داركار مدل زوبين6گوش با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۰۴

 

لوستر داركار مدل زوبين 8 گوش از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر داركار مدل زوبين 8 گوش با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۶:۱۰

 

لوستر «چلسي سه شعله‌ي خطي» يك چراغ‌آويز تزييني و از محصولات شركت «داركار (Darkar) »محسوب مي‌شود. اين محصول بدنه‌ي چوبي دارد و حباب‌هاي اين روشنايي به شكل استوانه و از جنس شيشه هستند. وزن اين محصول به 3 كيلوگرم نمي‌رسد. ميزان ارتفاع يا فاصله‌ي اين لوستر از سقف 90 سانتي‌متر در نظر گرفته ‌شده است. بسته به محل مصرف و سليقه‌ي خريدار، بايد 3 لامپ براي استفاده از اين روشنايي تهيه كرد. از مدت‌ها قبل لوسترها براي تامين روشنايي اتاق پذيرايي و نشيمن در منازل يا اتاق‌هاي محل كار مورد استفاده قرار مي‌گرفتند. اين نوع روشنايي غالبا از تعدادي شاخه و لامپ تشكيل‌شده كه ظاهري آراسته دارد. امروزه با آميختن ساختار لوسترهاي قديمي و استفاده از چوب، ضمن سبك‌ترشدن وزن و كاهش هزينه‌ي ساخت لوستر، ظاهري مدرن به آن‌ها داده ‌شده است. بيش از 35 سال از آغاز فعاليت شركت داركار در توليد انواع روشنايي‌هاي تزييني مي‌گذرد. اين شركت با توليد محصولات روشنايي با تنوع زياد توانسته است تا در باب تهيه‌ي انواع لوستر و روشنايي تزييني، پاسخ سليقه‌ي بسياري از مشتريان را بدهد. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند. چراغ‌آويز چلسي نمونه‌اي از محصولات داركار است كه با تهيه و نصب آن، هم ظاهري شكيل به منزل يا محل كار خود داده‌ايد و هم ميزان نور مناسبي را ايجاد كرده‌ايد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۳۸

 

لوستر داركار مدل چلسي 3 شعله از محصولات شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي زيبا و منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. اين لوستر سه‌شعله داراي سه سرپوش يا حباب استوانه‌اي است كه در يك بدنه زيباي چوبي تعبيه شده‌اند. ساختار اين لوستر، شاخه‌هاي سمت پايين، و حباب‌هاي استوانه‌اي علاوه بر زيبايي قادر به تأمين نوري زيبا و مات در محيط موردنظر هستند. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين و مؤثرترين عناصر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند . لوستر داركار مدل چلسي 3 شعله از سه شاخه با حباب‌هايي زيبا طراحي شده كه نه‌تنها مي‌تواند نور مناسبي را در يك نشيمن يا فضاهاي ديگر توليد كند، با طراحي سرپوش‌هاي استوانه‌اي و طراحي بدنه اصلي كه توسط يك صفحه دايره‌اي و زنجير به پايه نصب متصل شده‌اند، مي‌تواند جلوه خاصي به محيط مربوطه ببخشد. علاوه بر اين، مصرف‌كننده قادر است چراغ‌هاي اين لوستر را تعويض نموده و با استفاده از لامپ‌هاي LED كه نور زياد و طول عمر بالايي هم دارند، مصرف انرژي برق را به ميزان زيادي كاهش دهد. درمجموع اين محصول با مشخصات فوق مي‌تواند توجه سليقه‌هاي مختلف را به خود جلب كند و انتخابي قابل‌تأمل براي فضاهاي مختلف به شمار رود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۸:۵۹

 

لوستر ديواري مدل «كلاسيك» محصولي از شركت «داركار» (Darkar) است كه ظاهري ساده و شكيل دارد. اين ديواركوب چوبي است و استفاده از چوب علاوه‌بر زيبايي، وزني مناسب نيز به اين محصول بخشيده است. وزن اين ديواركوب 685 گرم است و نصب آن به‌راحتي توسط كاربر صورت مي‌گيرد. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و زينتي فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه‌بر طراحي خوب، از قيمت مناسبي برخوردارند. چوب به‌كاررفته در محصولات چوبي اين شركت به‌صورت پخته‌شده تهيه مي‌شود تا در برابر رطوبت مقاومت زيادي داشته باشد. چراغ ديواري كلاسيك داركار به‌صورت تك شعله است و لاله‌ي شيشه‌اي آن پخش نور مناسبي دارد. استفاده از لامپ‌هاي LED علاوه‌بر كاهش مصرف برق، موجب بالا رفتن كيفيت پخش نور مي‌شود. اين محصول در ابعاد 31 × 20 × 30 سانتي‌متر توليد مي‌شود. اين ديواركوب زوج مناسبي در كنار لوستر‌هاي چوبي است. از ديواركوب‌ها بيشتر در ديوار‌هاي اتاق پذيرايي، اتاق‌خواب و راهرو‌ها استفاده مي‌شود. قراردادن اين محصولات در بالاي قاب‌ها زيبايي بيشتري به آن‌ها مي‌دهد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۷:۳۲

 

معمولا از لوستر ديواري براي زيبايي بيشتر محيط و افزايش ميزان روشنايي استفاده مي‌شود. محصول فوق يكي از توليدات شركت «داركار» (Darkar) است كه تحت عنوان مدل «رومينا» به بازار عرضه مي‌شود. اين چراغ ديواري زوجي مناسب براي لوستر‌هاي توليدي اين شركت است. پايه‌ي ديواري اين چراغ ساختاري چوبي دارد. اين ساختار چوبي، زيبايي اين محصول را دوچندان كرده و مانع از افزايش وزن محصول شده است. حباب اين چراغ رو به بالا بوده و قسمت بالايي آن باز است. اين موضوع موجب مي‌شود تا گرماي توليدي لامپ از حباب خارج شود كه براي طول عمر لامپ مفيد خواهد بود. حباب اين ديواركوب نور را به‌شكلي ملايم پخش مي‌كند و از پخش نور مناسبي برخوردار است. در داخل حباب اين چراغ ديواركوب يك سرپيچ لامپ E27 قرار گرفته است. معمولا لامپ‌هايي كه با اين سرپيچ توليد مي‌شوند در مقايسه با لامپ‌هايي با سرپيچ‌ E14 از توان و نور بيشتري برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۳:۳۰

 

لوستر‌ها از مهم‌ترين ابزار روشنايي محسوب مي‌شوند. نوع طراحي و نوردهي اين محصولات اهميت زيادي دارد؛ ازاين‌رو در انواع گوناگون و با توجه به سليقه‌هاي مختلف توليد مي‌شوند. شركت‌هاي زيادي به توليد و عرضه‌ي اين محصولات مشغول‌اند كه در اين‌ بين شركت «داركار» (Darkar) با تجربه‌اي نزديك به چهار دهه، فعاليت مناسبي داشته است. بسياري از محصولات اين شركت چوبي هستند و براي آسيب‌نديدن توسط رطوبت و موريانه از چوب‌هاي پخته‌شده ساخته مي‌شوند. لوستر رومينا يكي از محصولات اين شركت است كه به‌صورت 8 شعله توليد و عرضه مي‌شود. تركيب شيشه، چوب و فلز ظاهري زيبا به اين لوستر داده است. لاله‌هاي قرارگرفته روي هر شاخه، به‌خوبي نور را به اطراف پخش مي‌كنند. ابعاد اين محصول 80 × 80 سانتي‌متر است. از ديگر مشخصه‌هاي اين لوستر مي‌توان به وزن 12 كيلوگرمي آن اشاره كرد. استفاده از لامپ LED در اين آويز،علاوه بر بهبود كيفيت پخش نور، موجب صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۹:۲۰

 

لوستر‌ها انواع مختلفي دارند و با توجه به سليقه‌هاي مختلف در اشكال گوناگوني طراحي مي‌شوند. اين محصولات علاوه بر تامين نور، ظاهري زيبا به محيط مي‌دهند. لوستر مدل رومي 8 شعله يكي از محصولات شكيل و زيباي شركت «داركار» (Darkar) است. علاوه بر 8 لامپي كه بر روي شاخه‌ها روشن مي‌شوند، يك لامپ هم در مركز و بخش پاييني آن قرارگرفته است كه در تابش نور به سمت پايين به‌خوبي عمل مي‌كند. اين لوستر چوبي علاوه بر تعداد شاخه‌هاي زيادي كه دارد از وزن بسيار مناسبي برخوردار است و علت آن استفاده از چوب در ساخت اين محصول است. چوب، شيشه و فلز به شكل زيبايي در اين محصول تركيب‌شده‌اند و جذابيتي بسيار زياد به آن بخشيده‌اند. طول پايه‌ي اين لوستر 82 سانتي‌متر است و در ابعاد 77× 77 سانتي‌متر توليد مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]