خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
loosteriran
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۹:۲۳

 

آباژور چوري روميزي مدل فانوس يكي از توليدات شركت داركار است. طراحي فانوس شكل اين محصول زيبايي خاصي را به آن بخشيده است. در گذشته فانوس جزو معدود ادوات روشنايي محسوب مي شد. طراحي فانوس شكل اين مدل يادآور فانوس هاي فلزي قديمي است كه اكنون با ظاهري مدرن و چوبي توسط شركت داركار توليد شده است. آباژورهاي روميزي كنار كاناپه يا تخت استفاده مي شوند و غير از اينكه به روشنايي محيط كمك مي كنند اين امكان را به شما مي دهند تا بعضي اوقات با روشن كردن آباژور به تنهايي از نور كم و شاعرانه آن لذت ببريد. تركيب بدنه چوبي، حباب شيشه اي و دسته فلزي زيبايي خاصي را به اين محصول بخشيده است اين آباژور داراي يك جايگاه براي اتصال لامپ با سرپيچ معمولي است. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد. ابعاد آباژور داركار مدل فانوس به حدي است كه تقريباً مي‌توان در هر مكاني از آن استفاده كرد. وزن كم اين چراغ روميزي امكان حمل و جابجايي آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند. قابليت تعويض لامپ‌ اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت طراحي مناسبي دارند و براي مقاومت در برابر رطوبت از چوب پخته‌شده تهيه مي‌شوند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۳:۵۰

 

آباژور چوبي مدل «مشبك بلند» محصولي از شركت «داركار» (Darkar) بوده كه علاوه‌ بر طراحي زيبا، داراي بدنه‌اي چوبي است. استفاده از چوب در اين محصول باعث شده تا ظاهري متفاوت با ديگر آباژور‌ها پيدا كند. يكي از مزاياي استفاده از چوب، كاهش محسوس وزن محصولات است. اين آباژور كمتر از 1.5 كيلوگرم وزن دارد و در ابعاد 18 × 22 × 69 سانتي‌متر توليد مي‌شود. پايه‌ي اين محصول به شكل چهارگوش طراحي‌شده و با توجه به ارتفاع بلند آباژور، پايداري مناسبي به آن بخشيده است. در داخل اين محصول دو عدد لامپ قرار مي‌گيرد كه با انتخاب مناسب لامپ‌ها مي‌توانيد نور دلخواهتان را به‌دست آوريد. دراين‌بين استفاده از لامپ‌هاي LED كمك زيادي به صرفه‌جويي در مصرف برق خواهند كرد. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۰:۰۴

 

آباژور‌ها در انواع مختلفي مانند فلزي، كريستالي، پارچه‌اي و پلاستيكي طراحي و توليد مي‌شوند. دراين‌بين آباژور‌هاي چوبي به‌صورت محدودتري عرضه‌ مي‌شوند. اين محصولات چوبي بسيار زيبا هستند و در كنار وزن مناسبي كه چوب به آن‌ها داده است، طراحي دلنشيني دارند. آباژور مدل «مشبك كوتاه» محصولي از شركت «داركار» (Darkar) است. اين آباژور كوتاه از چوب ساخته ‌شده، وزني كمتر از يك كيلوگرم دارد و در ابعاد 14 × 17 × 44 سانتي‌متر توليد مي‌شود. اين آباژور با توجه به ارتفاع كوتاهي كه دارد، براي استفاده روي ميز بسيار مناسب است. اين محصول به‌صورت تك لامپ عرضه مي‌شود و شما مي‌توانيد با انتخاب لامپ مناسب به نور مورد نظرتان دست پيدا كنيد. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه‌بر طراحي خوب از قيمتي مناسب برخوردارند. شركت داركار براي مقاومت محصولات چوبي خود در برابر رطوبت، از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۵:۴۴

 

چراغ‌هاي تزييني با توجه به نوع محلي كه مورد استفاده قرار مي‌گيرند در انواع مختلفي توليد مي‌شوند. بعضي از اين محصولات براي كنار سالن و برخي براي روي ميز‌ها مناسب هستند. چراغ‌هاي كنارسالني ارتفاع بلندتري نسبت به چراغ‌هاي روميزي دارند. اين محصولات معمولا به‌صورت فلزي و كريستالي توليد مي‌شوند. دراين‌بين چراغ‌هاي تزييني ساخته‌شده از چوب جلب‌توجه بسيار زيادي مي‌كنند. استفاده از چوب باعث متفاوت‌ترشدن اين محصولات مي‌شود و براي دكور‌هاي چوبي بسيار مناسب است. آباژور مدل «تينا» يكي از محصولات تزييني شركت «داركار» (Darkar) است. اين آباژور چوبي از طراحي بسيار زيبايي برخوردار بوده و در ساخت آن از چوب استفاده‌ شده است. استفاده از چوب باعث شده تا وزن اين محصول به كمتر از يك كيلوگرم برسد. طول پايه‌ي اين آباژور 69 سانتي‌متر بوده و ابعاد كلي آن 18 × 22 × 69 سانتي‌متر است. در داخل اين محصول دو عدد لامپ قرار مي‌گيرد كه باعث مي‌شود نوردهي مناسبي داشته باشد. استفاده از لامپ LED در اين آباژور علاوه‌بر بالابردن كيفيت نور، موجب صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه‌بر طراحي خوب از قيمتي مناسب برخوردارند. شركت داركار براي مقاومت محصولات چوبي خود در برابر رطوبت، از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۰:۱۲

 

آباژور مدل اسپرت يك آباژور روميزي از توليدات شركت داركار است. آباژورهاي روميزي كنار كاناپه يا تخت استفاده مي شوند و غير از اينكه به روشنايي محيط كمك مي كنند اين امكان را به شما مي دهند تا بعضي اوقات با روشن كردن آباژور به تنهايي از نور كم و شاعرانه آن لذت ببريد. اين آباژور داراي يك جايگاه براي اتصال لامپ با سرپيچ كوچك است. جنس قسمت‌هاي اتصالي اين آباژور از چوب است تا حس خوب طبيعت را هم به محيط اضافه كند. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد. ابعاد آباژور داركار مدل اسپرت به حدي است كه تقريباً مي‌توان در هر مكاني از آن استفاده كرد. وزن كم اين چراغ روميزي امكان حمل و جابجايي آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند. قابليت تعويض لامپ‌ اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۶:۰۷

 

آباژور چوبي داركار مدل مينا يك چراغ روشنايي مناسب براي كنار تخت يا كنار كاناپه هاي پذيرايي است كه مي‌تواند در بهبود نور و زيبايي محل استفاده بسيار مفيد واقع شود. اين آباژور داراي يك جايگاه براي اتصال لامپ با سرپيچ كوچك است. جنس قسمت‌هاي اتصالي اين آباژور از چوب است تا حس خوب طبيعت را هم به محيط اضافه كند. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد. ابعاد آباژور داركار مدل مينا به حدي است كه تقريباً مي‌توان در هر مكاني از آن استفاده كرد. وزن كم اين چراغ ايستاده امكان حمل و جابجايي آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند. قابليت تعويض لامپ‌ اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۰:۱۹

 

لوستر آويز داركار مدل چلسي تك شعله از محصولات شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي زيبا و منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. اين چراغ آويز يك حباب استوانه‌اي دارد كه در يك بدنه زيباي چوبي تعبيه شده است. اين چراغ آويز تك شعله با سرپوش تكي و نور مات و زيبايي كه توليد مي‌كند، مي‌تواند يكي از بهترين گزينه‌ها براي نصب در محيط‌هاي مختلف به‌ويژه در آشپزخانه، بالاي ميزنهارخوري، راهروها و ... باشد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين و مؤثرترين عناصر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. چراغ آويز داركار مدل چلسي تك شعله از يك سرپوش با حبابي زيبا طراحي شده كه نه‌تنها مي‌تواند نور مناسبي را در فضاهايي چون نشيمن، آشپزخانه، و يا بالاي يك ميز توليد كند، با طراحي خاص سرپوش استوانه‌اي از جنس چوب، مي‌تواند جلوه خاصي به محيط مربوطه ببخشد. درمجموع اين محصول با طراحي بي‌نظير حباب و بدنه چوبي نگهدارنده حباب مي‌تواند سلايق مختلف را به خود جلب كرده و انتخابي قابل‌تأمل براي فضاهاي مختلف بزرگ و كوچك به شمار رود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۴:۴۳

 

لوستر‌ها و چراغ‌هاي آويز انواع مختلفي دارند و با توجه به سليقه‌هاي مختلف توليد مي‌شوند. از اين محصولات براي تامين نور محيط استفاده مي‌شود. اين محصولات با توجه به ظاهري كه دارند در مكان‌هاي مختلف مورداستفاده قرار مي‌گيرند. لوستر‌ها نسبت به چراغ‌هاي آويز ميزان نوردهي بيشتري دارند و براي مكان‌هاي بزرگ‌تر مناسب‌تر هستند. لوستر چوبي مدل چلسي سربالا محصولي از شركت «داركار» (Darkar) است كه از طراحي جالبي برخوردار است. اين لوستر به‌صورت چهار شعله بوده و بر روي هر لامپ آن حبابي لاله‌اي شكل قرار مي‌گيرد. لاله‌هاي اين لوستر به شكل مناسبي نور را پخش مي‌كنند و جلوه‌اي زيبا به محيط مي‌دهند. چوب به‌كاررفته در ساخت اين محصول وزن مناسبي حدود 4 كيلوگرم به آن بخشيده و نصب آن را راحت‌تر كرده است. طول پايه‌ي اين لوستر 78 سانتي‌متر است و در ابعاد 46 × 46 سانتي‌متر توليد مي‌شود. استفاده از لامپ LED علاوه بر بهبود كيفيت نور موجب صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود. اين محصول با توجه به ظاهري كه دارد براي استفاده در منازل، فروشگاه‌ها و كافي‌شاپ‌ها بسيار مناسب است. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۰:۴۵

 

لوستر ديواري مدل «زوبين» محصولي از شركت «داركار» (Darkar) است. شركت داركار در طراحي اين محصول ابتكاري جالب به‌كاربرده و آن را به‌صورت چوبي توليد كرده است. استفاده از چوب علاوه بر زيبايي باعث كاهش وزن اين محصول شده است. اين محصول داراي وزن حدود يك كيلوگرم است. ارتفاع اين چراغ ديواركوب 24 سانتي‌متر بوده و ابعاد آن 18 × 54 × 24 سانتي‌متر است. اين چراغ ديواري زوج مناسبي براي لوستر‌هاي چوبي محسوب مي‌شود. براي روشنايي اين چراغ مي‌توانيد علاوه بر لامپ كم‌مصرف از لامپ‌هاي LED استفاده كنيد. اين كار علاوه بر بالا بردن كيفيت نور باعث صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات تزييني و روشنايي فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت طراحي خوبي دارند و از قيمت مناسبي برخوردارند. اين شركت از چوب پخته‌شده در محصولات چوبي خود استفاده مي‌كند تا در برابر رطوبت به‌خوبي مقاومت كنند. ديواركوب‌ها بيشتر بر روي ديوار‌هاي اتاق پذيرايي، خواب و آشپزخانه‌ها مورداستفاده قرار مي‌گيرد. استفاده از اين محصولات در بالاي قاب‌ها، جلوه‌اي زيبا به آن‌ها مي‌دهد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۲۶

 

لوستر ديواري مدل «چتري منبت» محصولي زيبا از شركت «داركار» (Darkar) است. اين محصول به شكل تك شعله است و طراحي جالبي دارد. اين ديواركوب براي لوستر‌هاي چوبي زوج مناسبي محسوب مي‌شود. اين چراغ ديواري پخش نور رضايت‌بخشي دارد و استفاده از لامپ‌هاي LED موجب بهبود كيفيت پخش نور آن و صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود. يكي از نكات جالب در مورد اين ديواركوب استفاده از چوب در ساخت آن است. كاربرد چوب علاوه‌بر زيبايي وزن مناسب 325 گرمي به اين محصول داده است. ارتفاع اين چراغ ديواري 22 سانتي‌متر است و در ابعاد 15× 42× 22 سانتي‌متر توليد مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند. چراغ‌هاي ديواركوب معمولا با توجه به شكل لوستر و آويز تهيه مي‌شوند. از اين محصولات بيشتر در بالاي قاب، ديوار‌هاي اتاق پذيرايي و خواب و راهرو‌ها استفاده مي‌شود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]